Kids Shield APK Yükle

Kids Shield Apk Yükle, Kids Shield ile Teknoloji bugün çocuklarınızı izlemek / gözetlemek için en uygun Android Ebeveyn Kontrol Telefon Takip uygulamasını sunuyor. Size aile üyelerinizi korumaya yardımcı olacak, birçok harika özelliğe sahip, bir uygulama sunuyoruz. Kids Shield Android Kişisel güvenlik uygulaması ile aile üyelerinin nerede olduğunu takip etmek mümkün. Kids Shield Çocuk Takip Programı ..

Kids Shield 24 Saat Ücretsiz

Ebeveynler, çocuklarının attığı her adımdan sorumludur. Bu yüzden Kids Shield  uygulaması, onları izlemek ve cep telefonu ile mümkün olan tehlikelerden korumak için oluşturulmuştur. Çocuklarla konuşmak daha iyidir, ancak iyi bir dinleyici değilseniz. Kids Shield Android Ebeveyn Telefon Kontrol uygulamasına ihtiyacınız olabilir. Kids Shield Çocuk Takip Uygulaması ..

Çocuk Takip Programı

Çocuk takip programı Monitor minor en popüler android mobil İzleme Uygulaması çözümüdür. Uygulamaya çocuklar için geliştirilmiştir ve 150+ özellikler sunar. % 100 veri güvenliği için yüksek düzeyde şifrelemeye sahip zengin özellikleriyle android telefon izleme Uygulamasıdır. Size özel Parolanız ile kontrol panelinizi yalnızca siz açabilirsiniz, destek ekibimiz dahil hiç kimse buna erişemez.

Monitor minor, Kids Shield dünyanın dört bir yanındaki ebeveynlere en iyi siber gözetim ve cep telefonu izleme programı hizmeti ile en iyi android telefon takip uygulamasıdır.

Kids Shield telefon izleme ve dinleme alanında android uygulama sektörüne liderlik ediyor ve sürekli olarak olağanüstü izleme çözümleri ile müşteri taleplerini karşılamak için ürün ve hizmetlerini geliştiriyor. Monitor minor Kids Shield android telefon izleme uygulaması en iyi telefon izleme uygulamasıdır ve dünya çapında çok sayıda kullanıcı tarafından çok beğenilmektedir.

Kids Shield Android Telefon İzleme uygulaması Gelen / Giden Çağrı İzleme, Arama kaydı, SMS Görüntüleme, GPS Konum İzleme, Telefon Web geçmişi izleme, WhatsApp takip, Facebook Messenger takip, Instagram Messenger takip, Galeri ve Dosya takip, Yüklü Uygulama Görüntüleme ve daha birçok ek özellik ile kullanılmaktadır.