Kids Shield Özellikler

Kids Shield, Android Ebeveyn Kontrol Programı çocuklarınızı 24 saat ücretsiz olarak izlemenizi, yaşlı ve hastalarınızın güvenliği ve çalışanlarınızın verimliliğini denetlemenizi sağlayan bir uygulamadır. Kids Shield Mobil Cep telefonu izleme uygulamamız, WhatsApp, Facebook, Kamera, Ortam ses kaydı, Arama kaydı, SMS / MMS, çağrı geçmişi, GPS konumu, e-postalar, fotoğraflar, web geçmişi ve daha fazlası gibi hedef telefonun tüm etkinliklerini izler. Kids Shield Çocuk Takip Programı

Sms / Mms Takip

Kids Shield uygulaması telefon kullanıcısı tarafından gönderilen veya alınan tüm SMS ve MMS mesajları okumak için izin verir.

Arama Kaydı

Kids Shield uygulaması tüm gelen, giden ve cevapsız çağrıları, sürelerini, gerçekleştiği tarih ve saati görüntülemenizi ve dinlemenizi sağlar.

Konum Takip

Kids Shield Mobil Android Ebeveyn Kontrol Programı, hedef telefonun canlı konumunu izlemenizi sağlar.

Fotoğraflar

Kids Shield Mobil Android Ebeveyn Kontrol Programı, telefonun kullanıcı tarafından çekilen tüm resimleri ve alınan görüntüleri görüntülemenizi sağlar.

Sosyal Medya Takip

Kids Shield Mobil Android Ebeveyn Kontrol Çocuk Takip Programı, hedef telefonda root işlemi gerekmeden, Facebook ve WhatsApp’tan gelen ve giden iletilere erişmenizi sağlar.
Ayrıca, telefon köklendirilmeden İnstagram, Skype, Hangouts, LINE, Kik, Viber ve Telegram ‘dan alınan mesajlara da erişebilirsiniz.

WhatsApp , Facebook Messenger , Skype , Hangouts , LINE , Kik , Viber , Gmail , Tango , Snapchat , Telegram, İnstagram ; Kids Shield telefon takip uygulaması.

Kamera Kontrol

Kids Shield Mobil Android Ebeveyn Kontrol Çocuk Takip Programı, uzaktan kontrol ile telefonu tamamen kontrol edebilir, kamera ile çevreyi izleyebilir, resim çekebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Ses kaydı , Resim çekmek ve daha fazlası.. 

Canlı Panel Özelliği

Kids Shield ile telefon ekranında ve çevresinde neler olduğunu canlı olarak dinleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Ses / Video / Ekran ve daha fazlası Kids Shield Mobil Android Ebeveyn Kontrol Çocuk Takip Programı

Telefon Rehberi Takip

Kids Shield ile çocuğunuzun telefon rehberini takip edebilirsiniz..

Keyloger

Kids Shield Keyloger özelliği ile çocuğunuzun telefonundaki tüm yazışmaları ayrıntılı olarak görebilirsiniz..

Kids Shield + 150 Özellik

Kids Shield kullanıcı kontrol paneli +150 den fazla özellik ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılar..