Kidsshield.net

İşte çocuklar ve çalışanlar için bir saat tutmak için Android için saptanamayan başka bir casusluk uygulaması geliyor. Kidsshield.net , Android cihazlarda casusluk yapmak için gereken tüm en iyi özellikleri sağlar. Kidsshield.net Aktivasyon Key Abonelik Anahtarı fiyatlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Hedef cihazın ekran görüntülerini Kidsshield.net telefon takip uygulaması ile görebilirsiniz. Çocuğunuzun cep telefonunu kullanarak yaptığı herhangi bir etkinliği kaçırmadan Kidsshield.net ile izleyebilirsiniz.

Kidsshield.net ile android cep telefonunun ekran görüntüsünü izlemenin en kolay yolu.

Kidsshield.net

Ekran görüntüleri, Kidsshield.net programının yakaladığı tek şey değildir. Çocuk farkına bile varmaz ve Kidsshield.net hedef telefonun ön kamerasına erişerek onları uzaktan göstererek çevrenin fotoğraflarını çeker. Bu özellik Kidsshield.net kontrol paneli ile mümkündür.

Bu, çocuğunuzun gerçekte nerede olduğunu bilmek için harika bir yol olabilir ve herhangi bir sorun yaşamadıklarından emin olabilirsiniz. Kidsshield.net Çocuk Takip Programı 24 saat ücretsizdir. 24 saat sonra kontrol panelinizden veya web sitemizden Kidsshield.net Aktivasyon Key Abonelik Anahtarı satın alarak kullanıma devam edebilirsiniz.

Snapchat, Facebook, WhatsApp veya Viber’de alınan veya gönderilen mesajları, her şeyi Kidsshield.net uygulaması tarafından izlenir.

Mesajlar dışında, Instagram haber yayını / keşfetme sekmesinden, Facebook ve Snapchat’ten veya ekran görüntüsünü hedef telefonda kullanılan diğer sosyal uygulamalarını da Kidsshield.net programı ile izleyebilirsiniz.

Çocuğun tarayıcıdan eriştiği sayfaları izleyebileceksiniz. Bu özelliği Kidsshield.net web geçmişi menüsünden takip edebilirsiniz.

Genel olarak, Kidsshield.net ile hedef cihazda gerçekleşen her etkinliği gözetleme imkanınız olduğunu söyleyebiliriz.

Çocuğunuzun en iyi arkadaşlarının kim olduğunu ve gerçekten kim olduklarını hiç merak ettiniz mi? Artık arkadaşlarıyla ilgili bilgi edinmek için telefon rehberi iletişim listelerine göz atabilirsiniz.

Kidsshield.net telefon izleme uygulaması ile çocuğunuzun kişi listesine bakıp “çocuğumun görüştüğü ve telefon görüşmesi yaptığı bu kişi kim?” Diye merak edip, Kidsshield.net kontrol paneli ile inceleyebilirsiniz.

Konumlar özelliğini kullanın ve bilinmeyen biriyle dışarıdayken takip edebilirsiniz, nerede bulunduğunu tespit edebilirsiniz. Kidsshield.net sizin için kaydettiği çağrı kaydını dinleyin. Arama kaydı özelliği Kidsshield.net