www.kidsshield.net

En iyi gizli Android casusluk uygulaması www.kidsshield.net

www.kidsshield.net telefon dinleme Uygulaması, hedef cihazda depolanan resim ve videolara erişmenizi sağlar. Kik, WhatsApp, Snapchat, Instagram, Facebook, Line, Tinder vb.Gibi çeşitli sosyal medya platformlarındaki sohbetler kolayca takip edilebilir.

Çocuğunuzun çevrede olduğundan emin olmak için GPS konumunun yardımını alabilirsiniz. Size çocuğunuzun mevcut konumu ile ilgili güncellemeler verecektir. Coğrafi eskrim özelliğinin yardımıyla çocuğunuzu izleyebilirsiniz. Şimdi, çocuğunuz herhangi bir yerden geçtiğinde, hemen bu konuda bir güncelleme alırsınız.

www.kidsshield.net

www.kidsshield.net Android için en iyi gizli casus uygulaması

www.kidsshield.net telefon izleme uygulamasının diğer bazı şaşırtıcı özellikleri arasında, çocuğunuzun web tarayıcısını, web sitelerini izleyebilirsiniz. Keylogger özelliğini kullanarak çocuğunuzun yazma aktivitelerine göz atabilirsiniz.

www.kidsshield.net, ebeveynlerin çocuklarının telefonlarının içerisindeki uygulama listesine  bakmasını da kolaylaştırır. Hedef cihazdan giden ve gelen e-postalara erişmek de www.kidsshield.net kullanırken çok klay bir işlemdir.

Fiyat endişe duyduğunuz şeyse, www.kidsshield.net size 24 saat ücretsiz kulanım hakkı olduğunu bildirmekten memnuniyet duyarız.