Kidsshild

Kidsshild kesinlikle Android için en iyi gizli casusluk uygulamasıdır. Kidsshild Uygulaması, çocuğunuzun akıllı telefonunu izlemenizi kolaylaştıran çok temiz, kolay ve basit bir tasarıma sahiptir.

Sadece çocuklarınızı değil, hastalarınızı ve  çalışanlarınızı da izleyebileceğiniz Kidsshild tarafından sunulan çeşitli şaşırtıcı gelişmiş özellikler vardır.

Kidsshild kullanarak, hedef cihazı cihazda yapılan tüm aramaları takip edebilirsiniz. Kidsshild Android telefon dinleme programı ile Telefonun tarama geçmişine de göz atabilirsiniz.

Kidsshild

Çalışanlarınızın veya çocuğunuzun yerini bilmek istiyorsanız, bunu kolayca yapabilirsiniz. Ziyaret edilen android telefonun daha önceki yerlerini tarihini bilmek de Kidsshild yardımı ile çok kolay mümkündür.

İzlenen cihazda saklanan fotoğrafları mı merak ediyorsunuz? Bu fotoğraflara bakmak kolaydır ve fotoğraflar Kidsshild kontrol paneli yardımıyla tüm internete bağlı cihazları kullanarak indirilebilir.

Kidsshild Diğer tüm uygulamalar gibi, WhatsApp, Facebook, Viber, Snapchat vb. Sosyal medya platformlarını izleyebilirsiniz.

Kidsshild

Kidsshild casus program özellikleri

Endişeniz çalışanların veya çocuklarınızın android cep telefonlarında neler yaptıklarıdır. Kidsshild kullanıyorsanız, panik yapmanıza gerek yoktur. Kidsshild sizi derhal bir e-posta ile uyarır; İzlediğiniz android telefondaki tüm veri akışını size bildirir.

Kidsshild Keylogger özelliği, çocuğun cihazda yaptığı her tuş vuruşunu görmenize yardımcı olacaktır. Hesabı kişisel olarak kontrol etmek istiyorsanız bu özellik herhangi bir sosyal medya uygulamasının içeriğini bilmek için gerçekten yararlı olabilir. Kidsshild Android Ebeveyn Çocuk Takip Programı. Kidsshild Telefon izleme uygulaması tamamen 24 saat ücretsizdir. Kidsshild yüklediğiniz cihazda gizli çalışır ve asla gözükmez, fark edilemez.