Kids shield.net

Android telefonlar için Kids shield.net android telefon izleme uygulaması, başka bir uygulama tarafından sağlanmayan bazı özellikleri root olmadan sunar. Kids shield.net uygulamasının pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmesinin en önemli sebeplerindendir.

Aramaların izlenmesi, sosyal medyadaki mesajlar, videoların izlenmesi, fotoğraflar, keyloger, konum izleme vb. gibi normal özelliklerin yanı sıra bazı gelişmiş özellikler de elde edersiniz.

Kids shield.net kontrol panelini kullanarak hedef cihazın arama kaydını dinleyebilirsiniz. Mikrofona uzaktan erişerek çevredeki sesleri de kaydedebilirsiniz. Bu özellik Kids shield.net telefon dinleme programının canlı panel menüsünde yer alır.

Bazen çocuğunuzun şu anda nerede olduğunu merak ediyorsanız, kameraya erişerek merakınızı giderebilirsiniz ve gizlice fotoğraf çekip çevrenin videosunu izleyebilirsiniz. Kids shield.net ile en önemlisi şu ki, bunu cihazlarınızı köklendirmeden bile yapabilirsiniz. İşte bu Kids shield.net telefon dinleme programı için harika bir özelliktir.

Hedef cihaz köklendirilmişse, gelişmiş özelliklerin listesi daha da artar. Köklendirilmemiş cihazın tüm özelliklerine ve bazı ek özelliklere Kids shield.net ebevent kontrol programıyla sahip olursunuz.

Kids shield.net

Kids shield.net Android için en iyi casus telefon uygulaması

Çocuğunuz başkalarıyla görüşüyorsa ve ne konuştuklarını bilmek istiyorsanız, Kids shield.net kontrol paneli arama kaydı özelliği ile dinleyebilirsiniz.

Kids shield.net programıyla Sadece normal çağrı değil, Facebook, Viber, Skype, Hangouts, WhatsApp vb.Gibi çeşitli sosyal medyadan çağrıları da kaydedebilirsiniz.

Kids shield.net

Kids shield.net ayrıca hedef cihaz her çağrı aldığında veya bir çağrı yaptığında size bildirimde bulunur. Kids shield.net ile tüm bunlar uygulama gizli modda çalışırken yapılabilir. Temel olarak, Kids shield.net izleme deneyiminizi her yönüyle tamamlar. Kids shield.net Android Ebeveyn Kontrol Telefon Dinleme Programı 24 saat tamamen ücretsizdir.