Kidsshield

Kidsshield ile çeşitli sosyal medya platformlarına, tüm kısa mesajlara ve fotoğraflara tam erişim mümkün ve bu harika bir şey. Kidsshield Android Çocuk takip programı

En önemlisi, Kidsshield uygulaması gizli modda çalışır. Böylece çocuğunuz uygulama yüklemesi hakkında hiçbir şey bilmeyecek ve Kidsshield casusluğunuz kolay ve tespit edilemez hale getirecektir.

Kidsshield ‘i bu kadar çok sevmenizin sebebi, uygulamanın tüm özellikleri ile birlikte 24 saat ücretsiz bir plan vermesidir. Gelişmiş düzeyde tüm özelliklere 24 saat ücretsiz kullanım izni verilmektedir.

Yani temelde Kidsshield uygulamasını ilk olarak kullanabilir ve paranızı uygulamaya yatırmak isteyip istemediğinize 24 saatlik süre içinde karar verebilirsiniz.

Kidsshield

Kidsshield, kullanıcının seçebileceği 5 farklı plana sahiptir. Bunlardan biri, uygulamayı kullanmak için tek bir para harcamanıza gerek olmadığı anlamına gelen Ücretsiz plan. diğerleri, tüm üstün özelliklere erişim ile Kidsshield 1 aylık lisans satın al, Kidsshield 3 aylık lisans satın al, Kidsshield 6 aylık lisans satın al, Kidsshield 12 aylık lisans satın al, karşılığında alacağınız Ücretli plan seçenekleridir.

Kidsshield, telefon köklenmemiş ( root ) olsa bile gelişmiş düzey özellikler sağlayan bir uygulamadır.

Bu gelişmiş özelliklerden bazıları çağrı kaydı, hedef cihazdan fotoğraf ve videoların uzaktan izlenmesi ve çevredeki sesleri Kidsshield kontrol paneli ile dinlemektir.

Diğer özellikleri, SIM kart değiştirme bildirimi, keylogger ve arama günlüklerine erişim, vb. içerir. Ayrıca Kidsshield Android Ebeveyn Kontrol Uygulaması ile Çocuğunuzun son zamanlarda kullandığı uygulamaları görebilirsiniz. Kidsshield ile cihazda yüklü uygulamaların bir listesini göreceksiniz.

Çocuğunuzun yakınında neler olup bittiğini merak ediyorsanız, çevredeki sesleri gizlice kaydedebilir ve dinleyebilirsiniz. Hatta hedef cihazın kamerasına uzaktan erişerek video bile izleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Tüm bunlar Kidsshield telefon dinleme programı ile mümkün ve çok kolay.

Keylogger’ı uygulamanın en önemli özelliği olarak ifade etmek kimseyi şaşırtmamalıdır. Kidsshield keylogger, bir şeyin yazıldığı tüm uygulamalar için tuş vuruşlarını gösterir. Kidsshield test ettiğimiz diğer herhangi bir uygulamanın tuş kaydedicisinden daha iyi çalışır.

Kidsshield ayrıca köklü telefonlar da sorunsuz çalışır. Köklü bir cihazla, diğer izleme özellikleri için güçlü  kontrol panel özelliklerini kullanabilirsiniz.

Android cihaz köklü ise ve bir Kidsshield uygulaması lisansınız varsa, bir başkasının telefonunda, yüklü Kidsshield uygulaması ile casusluk yapabilirsiniz. Arama kaydı ve mesajların yanı sıra VoIP çağrılarına ve sosyal medyada gönderilen mesajlara erişebilirsiniz. Facebook, WhatsApp, LINE, Skype ve Viber’den arama kayıtları ve mesaj kayıtları dahil Kidsshield Android Çocuk Takip Programı ile izleyebilirsiniz.

Kidsshield çocuk takip uygulamasının farklı lisans paket seçenekleri vardır. 1 aylık lisans, 3 aylık lisans, 6 aylık lisans, 12 aylık lisans paketlerini seçerken tek seferde 3 ay veya 12 ay ödeme planını seçerek ödeme yaparsanız, çok para tasarrufu yapabilirsiniz. Kidsshield Çocuklarınızın güvenliği için 24 saat tamamen ücretsizdir.