Spy Android Apk

Android İçin En İyi Ebeveyn Uygulaması

Spy Android Apk Bugünün neslinin çocukları, teknolojik bilgi açısından ebeveynlerinden çok daha zekiler. Çoğu ebeveyn gibi, siz de çocuğunuza bir telefon verdiyseniz, en büyük endişeniz kesinlikle bir kişinin cep telefonu kullanarak yapabileceği kabul edilemez faaliyetlerle ilgili olacaktır. Dürüst olmak gerekirse, cep telefonlarını ne kadar sık ​​kontrol ederseniz edin, bu etkinlikleri izleyemezsiniz. Bunun nedeni de, telefon kullanmayı sizden daha iyi bilmeleri.

Peki şimdi ne yapmalı? Onlara bir cep telefonu vermeyi bile reddedemezsiniz, çünkü bu çağın üstesinden gelmek için bir zorunluluktur. Sorunuzun tek cevabı bir cep telefonu Android Ebeveyn Kontrol casusluk uygulaması. Ama sonra başka bir sorun ortaya çıkıyor. Çocuğunuza kurulumu hakkında bilgi verirken Android cihazına bir casusluk uygulaması yüklemek, görevinizi gerçekleştirmenize yardımcı olur mu? Kesinlikle hayır. Her halükarda, bu sorunu çözmenin bir yolunu bulacaklar veya uygulamayı kaldırmak seçeneğini gösterebilirler.

Şimdi yapabileceğiniz şey, cihazlarına bir android izleme uygulaması yüklemek ve onu gizlemek. Monitorminor uygulamasını kullanarak onların Android cihazlarını takip edebileceksiniz ve onlar uygulamayı kurcalayamayacaklar. Android cihazlarında böyle bir uygulamanın varlığından haberdar olsalar bile, sadece gizleyerek onu silmenin bir yolunu bulamayacaklar.

Öyleyse, daha fazla zaman kaybetmeden yola çıkalım ve Android için gizli modda çalışan en iyi Monitorminor casus uygulaması ile kendimizi tanıtalım.

SORUMLULUK REDDİ –  Çocuğunuzun Android cihazına bir casusluk uygulaması yüklemeden önce, onu böyle bir kurulumdan haberdar etmeniz gerekir. Onların rızası olmadan, cihazlarına bir izleme uygulaması yüklemek uygun olmaz.

Kids Shield bölümlerine gitmek için hızlı bağlantılar:

Android İçin En İyi Gizli Casus Uygulamaları

Burada bahsedilen tüm uygulama, cihazın arka planında çalışmasına izin vererek hedef cihaza yüklerken uygulama simgelerini gizleme seçeneği sunar . Ayrıca, genel bir kurulum adıyla kurulurlar, bu nedenle tespit edilmeleri zordur.

  1. Kids Shield

 Android telefonlar için Monitor minor android telefon izleme uygulaması, başka hiçbir uygulama tarafından sağlanmayan, köklenme olmadan bazı özellikler sunar.

Aramaların, sosyal medyadaki mesajların, videoların, fotoğrafların, keylogger’ın, konum takibinin vb. takibi gibi normal özelliklerin yanı sıra, bazı gelişmiş özelliklere de sahip olursunuz.

KidsShield Çağrı Kaydı özelliğini kullanarak hedef cihazın çağrı kaydını dinleyebilirsiniz. Bu özellik bizim için mükemmel çalışan bir özelliktir. Sadece diğer taraftaki kayıt daha yüksek olabilirdi, ama ses duyulmuyor gibi değil.

Uygulama, hedef telefona uzaktan erişim sağlayarak, hedef kişi telefonunu kullanırken ekran görüntüsü alır.

Bazen çocuklarınızın şu anda ne yaptığını merak ediyorsanız, arka kameraya erişerek merakınızı giderebilir ve gizlice çevrenin fotoğraflarını çekebilirsiniz.

Monitor minor ‘in çalışmasını seveceksiniz fotoğraf çekmek tıklandığında sonra uygulama 15-20 saniye içinde fotoğraf günceller ve kontrol panelinizde görmenizi sağlar. Ayrıca şu ki, bu özelliği çocuğunuzun telefonunu rootlanmadan bile kullanabilirsiniz.

Uzaktan çekilmiş fotoğrafların, arama kayıtlarının ve telefon ekran görüntülerinin kontrol paneline yüklenmesi biraz zaman alabilir.

Bizi en çok etkileyen ve beklentilerimizin üzerinde çalışan özellik Keylogger oldu . Monitorminor keylogger, hemen hemen her casus uygulamasının keylogger menüsünden daha iyi çalışır. Eksik tuş vuruşlarını gösteren casus uygulamaların çoğunun tuş kaydedicisinin aksine, Kids Shield, telefondaki çeşitli uygulamalarda yapılan tüm tuş vuruşları olduğu gibi göstermesi mevcuttur.

Buna ek olarak keylogger bölümündeki güncellemeler saniyeler içinde gerçekleşmektedir. Bu nedenle, acil eylem gerektiren bir şey fark ederseniz, bunun için Monitor minor telefon dinleme uygulamasına güvenebilirsiniz.

Sosyal medya ve anlık mesajlaşma uygulamaları takip etmek isterseniz, Kidsshield birincil seçiminiz olabilir.

Daha fazlası için WhatsApp casusluk , Facebook, Snapchat veya Instagram, kolayca sosyal medya kolayca hesaplarının tümünü takip edebilirsiniz.

Sosyal hesapların izlenmesi sadece metne bağlı değildir. Metinle birlikte, hedef kişi sosyal medya hesaplarını kullanırken ekran görüntülerini alacaksınız.

Tüm bu harika özelliklere, uygulama gizli modda çalışırken kontrol panelinize erişim sağlayarak ulaşabilirsiniz. Temel olarak, Kids shiled net, telefon izleme deneyiminizi her açıdan eksiksiz hale getirir.

Fiyatlandırma söz konusu olduğunda , cihazlara göre 4 farklı plana seçim yaparak kids shield lisans satın alabilirsiniz. 1 (bir) Aylık Planı seçerseniz, 1 aylık lisans fiyatını görmek için tıklayın! ve ödemenizi yapabilirsiniz. Üç (3) aylık ödeme yapmak isterseniz, 3 aylık lisans fiyatını görmek için tıklayın!  altı (6) aylık ödeme yapmak isterseniz, 6 aylık lisans fiyatını görmek için tıklayın! 12 (12) aylık ödeme yapmak isterseniz, 1 yıllık lisans fiyatını görmek için tıklayın!

 Kendi bütçenize uygun Monitor minor lisans aktivasyon paketi abonelik anahtarı ile ilgili paketleri seçerek, ödemenizi gerçekleştirdiğinizde kullanabilirsiniz.

Kids Shield Hakkında

  • Etkileyici veri senkronizasyon hızı
  • İzlenen veriler kesinlikle doğru
  • Uygulamanın keylogger’ı harika çalışıyor
  • Gelişmiş bir çok özellik köklenme olmadan kullanılabilir
  • Sosyal medyanın ekran görüntüleri ile takibi, takibinizi daha güvenilir hale getirir
  • Fotoğrafları istediğiniz zaman hedef telefondan uzaktan çekebilirsiniz.